Hiba

[OSYouTube] Alledia framework not found

Állásajánlatok

Tisztelt Látogatónk!

Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:

Adminisztrátor

Budapest, X., Margaréta Idősek és Pszichiátriai Betegek Otthonába adminisztrátor munkatársat keresünk

hétfőtől-péntekig heti 40 órában, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Követelmény: magabiztos MS Office felhasználói szintű ismeretek Word, Excel,

Előny: NetDoctor program ismerete, precíz, pontos munkavégzés.

Jelentkezés módja kizárólag e-mailben önéletrajzzal

Barta Andrea vezető ápoló

Ápoló-szociális gondozó

Ápolókat-szociális gondozókat keresünk folyamatos munkarendbe, azonnali belépéssel.

Előnyt jelent az idős ellátás területén szerzett tapasztalat és a magas fokú empátia.

Amit kínálunk: jó munkahelyi légkör, versenyképes fizetés, egyéb juttatások.

Friss nyugdíjas munkavállalót is örömmel várunk.

Takarító

Az Aranykereszt Margaréta Idősek Otthonába (Budapest, X., Jászberényi út 82.) takarító munkatársakat keresünk 12 órás beosztással, folyamatos munkarendbe, munkaszerződéssel.

Friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk.

Feltétel: büntetlen előélet, precíz munka.

Amennyiben az Ezüstfenyő Idősek, és Pszichiátriai Betegek Otthonába (Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 36.) szeretne jelentkezni,

úgy hasonló feltételek mellett, önéletrajzát

Videók

Otthonunk foglalkozásairól, programjairól itt tekinthet meg videókat

Az Életkor című televíziós műsorban Otthonunk Kutyaterápiás foglalkozását mutatják be. Az ide vonatkozó részt, 9:40-től tekinthetik meg

Üzenetküldés

Margaréta Otthon

1106 Budapest, Jászberényi út 82

telefon: +36-1-264-9070

Intézményvezető: Konkoly Zoltán

Bővebben

Lakók felvétele:

mobil: +36-20-5898-204
e-mail: ugyfelkapcsolat@aranykereszt.hu

Margaréta Térkép

Ezüstfenyő Otthon

2340 Kiskunlacháza, Móricz Zsigmond u. 36.

telefon: +36-24-535-505

Intézményvezető: Bódis Szilvia

mobil:+36-20-5898-211

e-mail: egyesulet@aranykereszt.hu

mobil: +36-20-5898-211

e-mail: egyesulet@aranykereszt.hu

Ezüstfenyő Térkép

Készítette: Mobilbarat.hu - Mobilbarát weboldal és webáruház